perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në rusisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): не, нет
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në rusisht, не në shqip
jo në rusisht

Fjalë të ngjashme

pazar 3 shkop gome