perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

këtu në rusisht

Fjalë: këtu (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): вот, здесь, тут, сюда
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht këtu, këtu në rusisht, вот në shqip
këtu në rusisht