perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kamarier në rusisht

Fjalë: kamarier (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): кельнер, официант, сервер
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht kamarier, kamarier vende pune, kamarier prishtine, kamarier o kamarier, kamarier ne tirane, kamarier ne prishtine, kamarier në rusisht, кельнер në shqip
kamarier në rusisht