perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në rusisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (12): глава, голова, руководитель, головка, рукоятка, головенка, головёнка, кочан, заглавие, заголовок, название, башка
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht kokë, kokë në rusisht, глава në shqip
kokë në rusisht