perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në rusisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): доказывать, командовать, велеть, делать, повелеть, приказывать, заказывать, упорядочивать
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht komandoj, komandoj në rusisht, доказывать në shqip
komandoj në rusisht