perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në rusisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (6): кнопка, пуговица, говор, диалект, пресс-папье, ударение
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht kopsë, kopsë në rusisht, кнопка në shqip
kopsë në rusisht