perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krah në rusisht

Fjalë: krah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (7): ответвление, рука, плечо, крыло, створка, лопата, лопатка
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht krah, krath war droid, krah slomljenog kruga, krah resistors, krah razbijenog kruga, krah pule, krah në rusisht, ответвление në shqip
krah në rusisht

Fjalë të ngjashme

shuaj miah pluhur per pjekje te kuptoj