perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në rusisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): космос, область, пространство, округ, окружность, район, зона, пояс
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht krahinë, krahinë në rusisht, космос në shqip
krahinë në rusisht