perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryq në rusisht

Fjalë: kryq (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): крест, крестец
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht kryq, kryqi i thyer, kryqi i kuq wikipedia, kryqi i kuq vizatime, kryqi i kuq tirane, kryqi i kuq shqiptar wikipedia, kryq në rusisht, крест në shqip
kryq në rusisht

Fjalë të ngjashme

lumë ne afrik kuvendi popullor