perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kujtim në rusisht

Fjalë: kujtim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (7): воспоминание, сувенир, вспоминание, память, дар, подарок, упоминание
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht kujtim, kujtim vajushi, kujtim spahivogli, kujtim lika, kujtim leka 2014, kujtim leka, kujtim në rusisht, воспоминание në shqip
kujtim në rusisht