perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në rusisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): всякий, кто-нибудь, какой-нибудь
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në rusisht, всякий në shqip
kushdo në rusisht