perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në rusisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (9): допускать, дозволять, позволять, разрешать, изволить, позволить, разрешить, облегчать, дозволить
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht lejoj, lejoj në rusisht, допускать në shqip
lejoj në rusisht