perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në rusisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (15): кандалы, цепь, связь, ассоциация, объединение, слияние, соединение, состыковка, сочетание, союз, стыковка, лига, отношение, федерация, скрепа
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në rusisht, кандалы në shqip
lidhje në rusisht