perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

llup në rusisht

Fjalë: llup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): есть, жрать
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht llup, llup poll, llum barrera, jimmy llup, gallup poll, gallup, llup në rusisht, есть në shqip
llup në rusisht