perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në rusisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): развлекать, тешить, документ, играть, делать, производить, выполнять, исполнять
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në rusisht, развлекать në shqip
luaj në rusisht

Fjalë të ngjashme

mëngjes pas pilulës