perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në rusisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): бороть, спорить, воевать, сражать, преодолевать
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht luftoj, luftoj në rusisht, бороть në shqip
luftoj në rusisht