perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në rusisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): цветение, цветок, расцвет
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në rusisht, цветение në shqip
lule në rusisht

Fjalë të ngjashme

arnoj meaning majë moti ne turqi