perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në rusisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): плавать
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht lundroj, lundroj në rusisht, плавать në shqip
lundroj në rusisht

Fjalë të ngjashme

tru vici me veze tres bien dhi alpine