perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëngjes në rusisht

Fjalë: mëngjes (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): завтра, утро, ранен, раненный, раненый
Vlerësim:
(3.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht mëngjes, mëngjes pas pilulës, mëngjes i mirë, mëngjes në rusisht, завтра në shqip
mëngjes në rusisht