perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në rusisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): кот
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht maçok, maçok në rusisht, кот në shqip
maçok në rusisht

Fjalë të ngjashme

dobri dobrev gjithashtu deutsch