perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në rusisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (13): величав, величавый, величествен, величественный, блистательный, великолепный, замечательный, отличен, отличный, первоклассный, большой, великий, крупный
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht madhështor, madhështor në rusisht, величав në shqip
madhështor në rusisht