perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maj në rusisht

Fjalë: maj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): май, майский
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht maj, mahmut ferati si je, mahmut ferati, mahjongg, mahjong games, mahjong, maj në rusisht, май në shqip
maj në rusisht