perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në rusisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (16): вершина, кончик, хохолок, выдыхание, конец, концовка, кончина, окончание, хвост, верхушка, зенит, разгар, высший, щитовой, острие, маковка
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht majë, majë në rusisht, вершина në shqip
majë në rusisht