perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në rusisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): вечер, вечеринка
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht mbrëmje, mbrëmje në rusisht, вечер në shqip
mbrëmje në rusisht