perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

megjithatë në rusisht

Fjalë: megjithatë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): все-таки, но, однако, таки
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht megjithatë, megjithatë në rusisht, все-таки në shqip
megjithatë në rusisht