perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në rusisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (17): воображать, думать, мыслить, подумать, взвешивать, обдумывать, отражать, развешивать, рассуждать, насаждать, верить, мнить, полагать, считать, поверить, уверовать, веровать
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në rusisht, воображать në shqip
mendoj në rusisht

Fjalë të ngjashme

skelet head banane te pjekura