perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

minierë në rusisht

Fjalë: minierë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (9): нижний, низ, шахта, яма, каменоломня, копь, воздух, мелодия, мина
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht minierë, minierë në rusisht, нижний në shqip
minierë në rusisht

Fjalë të ngjashme

kapwrestling buk lau bllok 2