perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në rusisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (5): медоточивый, сладкий, сладок, сладостен, сладостный
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në rusisht, медоточивый në shqip
mjalti në rusisht

Fjalë të ngjashme

ne rregull kryeqytetet e botes