perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në rusisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): дымка, мгла, темнота, туман
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në rusisht, дымка në shqip
mjegull në rusisht

Fjalë të ngjashme

merr taxi shtoj i vjeter