perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në rusisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (9): отвергать, отговаривать, отказывать, отрицать, противоречить, выпирать, возражать, возразить, опровергать
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në rusisht, отвергать në shqip
mohoj në rusisht

Fjalë të ngjashme

fund flow statement