perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

monedhë në rusisht

Fjalë: monedhë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): мелочь, монета
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht monedhë, monedhë në rusisht, мелочь në shqip
monedhë në rusisht