perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në rusisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): пробовать, пытать
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në rusisht, пробовать në shqip
mundohem në rusisht