perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në rusisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): музей, музейный, музее, музеем
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në rusisht, музей në shqip
muze në rusisht

Fjalë të ngjashme

mbah tembus forcë madhore meda pranoj