perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në rusisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (9): к, на, у, в, внутри, во, для, за, чересчур
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në rusisht, к në shqip
në në rusisht