perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në rusisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (9): здание, конституция, постройка, сооружение, строительство, стройка, структура, архитектура, зодчество
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht ndërtesë, ndërtesë në rusisht, здание në shqip
ndërtesë në rusisht