perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në rusisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): ибо, для, на, чтобы
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në rusisht, ибо në shqip
ngase në rusisht