perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në rusisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (14): единый, один, единица, единство, согласие, един, единичный, единствен, единственный, несравненный, одинокий, только, некий, некоторый
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në rusisht, единый në shqip
një në rusisht