perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

njom në rusisht

Fjalë: njom (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (12): замачивать, мочить, смачивать, намочить, промокать, пропитать, замочить, омочить, подмочить, смочить, намачивать, увлажнять
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht njom, njom njom, njom net, njom mp3, njom fm, majaa tamil movie, njom në rusisht, замачивать në shqip
njom në rusisht