perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në rusisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): ладонь, ладошка, рука
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht pëllëmbë, pëllëmbë në rusisht, ладонь në shqip
pëllëmbë në rusisht