perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përbuz në rusisht

Fjalë: përbuz (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): презирать, пренебрегать, презреть, пренебречь
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht përbuz, përbuz në rusisht, презирать në shqip
përbuz në rusisht

Fjalë të ngjashme

stol kamnik art trashëgimi