perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përpunoj në rusisht

Fjalë: përpunoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): обделывать, обрабатывать, переконструировать, подработать, разработать, подрабатывать, разрабатывать, выработать
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht përpunoj, përpunoj në rusisht, обделывать në shqip
përpunoj në rusisht