perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përsëri në rusisht

Fjalë: përsëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): вновь, снова, опять
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht përsëri, përsëri në këmbë, përsëri ju, përsëri në rusisht, вновь në shqip
përsëri në rusisht