perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në rusisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): описывать, профилировать, рисовать
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht përshkruaj, përshkruaj në rusisht, описывать në shqip
përshkruaj në rusisht