perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në rusisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (8): конверт, корка, обертка, оболочка, жакет, мантия, пальто, плащ
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në rusisht, конверт në shqip
pallto në rusisht

Fjalë të ngjashme

shpatë kasapi aktivitet stockholm