perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

papagall në rusisht

Fjalë: papagall (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): попугай
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht papagall, she's papagall, peshku papagall, papagallos attleboro, papagall qe flet, papagall ne shitje, papagall në rusisht, попугай në shqip
papagall në rusisht