perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në rusisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (2): наследник, преемник
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht pasardhës, pasardhës në rusisht, наследник në shqip
pasardhës në rusisht