perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në rusisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): базар, рынок, торг, торжище
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në rusisht, базар në shqip
pazar në rusisht