perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

personel në rusisht

Fjalë: personel (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (4): кадры, персонал, коллектив, экипаж
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht personel, personal taste, personal shopper 7, personal shopper 6, personal shopper 5, personal shopper 2, personel në rusisht, кадры në shqip
personel në rusisht