perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plep në rusisht

Fjalë: plep (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (1): тополь
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht plep, plop on iep, plep unibe, plep template, plep statements, plep statement samples, plep në rusisht, тополь në shqip
plep në rusisht