perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

popullor në rusisht

Fjalë: popullor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-rusisht
Përkthime (3): народный, популярен, популярный
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: rusisht popullor, vallzim popullor, tregim popullor, teatri popullor, sporti popullor, mjeku popullor, popullor në rusisht, народный në shqip
popullor në rusisht

Fjalë të ngjashme

dobi papa ekonomik vitez